Teknik Servis

t1Ekamot Endüstriyel, Özellikle Danfoss ve diğer marka ac motor sürücülerin garantili olarak bakım ve onarım hizmetlerini vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için ürünlerinin servis hizmetini yakından takip etmektedir. Müşterilerinden gelen geri bildirimleri özenle inceleyerek, hizmetinde farklılık oluşturmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Ekamot’ un deneyimli ve dinamik servis kadrosu, 7/24 saat yerinde servis hizmeti vermektedir.Ekamot Elektronik, geniş ve kaliteli ürün yelpazesini hizmet kalitesi ile birleştirerek müşteri memnuniyetini sürekli arttırmaktadır.

Hızlı Servis ile müşteri değerinin arttırılması
Ekamot Endüstriyel, montaj, devreye alma, satış sonrası yerinde servis ve bakım konularında hem yurt içi hem de yurtdışında faaliyetlerini sürdürmektedir.

7/24 saat ulaşlabilirlik sayesinde, siz değerli müşterilerine en kısa sürede, uzun soluklu çözümler sunmaktadır.

t2

Eğitimli ve sertifikalı çalışanlarımız ile verilen hizmet kalitesi
Sistemlerimiz hakkında iyi derecede eğitime ve bilgiye sahip olan profesyonel servis kadromuz sayesinde, müşteri memnuniyeti ve kısa sürede sorunların çözümü önemli ve önceliklidir.

Kısa cevap ve çözüm süresi
7/24 saat gelen çağrıları karşılamakta ve ilk problem analizini yaparak, çözüm üretebilmekte, yerinde servis ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kısa sürede yedek parça tedariği
Ürünlerimize özgü yedek parçalar, sarf malzemeler herhangi bir acil durumda anında kullanılmak üzere stoklarımızda tutulmaktadır. Aynı zamanda çeşitli cihaz markaları da stoklarımızda mevcut olup acil ihtiyacınız durumunda çok hızlı teslimat yapılabilmektedir.
t3Müşteri ihtiyaçlarına uyarlanabilen süreçler ve sözleşmeler
Seçilebilen hizmet paketlerine göre birçok avantaj siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Paketlerimiz, 5/9 veya 7/24 parçalı parçasız bakım onarım poliçelerine göre seçilebilmektedir. Ayrıca periyodik bakım çeşitleri ve adetleri süreçlere eklenebilmektedir.Bu hizmetlere ilave olarak mevcut sistemlerinizin daha iyi çalışma şartlarının nasıl sağlanacağı konularında bilgilendirme yapılmaktadır. Talep edilmesi durumunda müşterilerimizin teknik personeline kullandığı sistem ile ilgili eğitimler de verilebilmektedir.